Nr katalogowy: 231

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 231

Dziewczyna i lirnik

olej, płótno naklejone na tekturę, 45 x 35 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz