603
Patera do owoców
Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
605
Patera secesyjna
Wiedeń, AK und Cie (Albert Köhler u. Cie),
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
607
Patera dekoracyjna
Warszawa, wytwórnia Norblin,
Br. Buch i T. Werner, XIX / XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
609
Buliera z podgrzewaczem
USA, Brooklyn, E. G. Webster and Son (zał. 1860),
k. XIX w.
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
611
Para solniczek
Francja, Paryż, wytwórnia Jules Monney,
1884-1895
1884-1895
Cena wywoławcza.
700 zł
620
Cukiernica skrzynkowa
Warszawa, wytwórnia Krupski i Matulewicz, 1932-44
Cena wywoławcza.
2 300 zł
701
Naszyjnik
Wyrób pochodzący najprawdopodobniej
z przełomu XIX/XX w.
z przełomu XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
703
Brosza w typie art - deco
złoto pr.0,585, masa łączna wyrobu 4,100 g.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
706
Pierścionek złoty
złoto pr.0,585, srebro, masa łaczna wyrobu 2,450 g.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
708
Broszka złoto -srebrna
złoto pr. 0,585, oprawa kamieni srebro
(srebro-stara próba austriacka),
masa łączna wyrobu 5,690 g
masa łączna wyrobu 5,690 g
Cena wywoławcza.
8 800 zł
714
Lornetka teatralna
Niemcy?, Jena?, wytwórnia Carl Zeiss?,
1 tercja XX w.
1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
718
Żardiniera secesyjna
Holandia, Maastricht, firma ORANIA, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł