Nr katalogowy: 233

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 233

Akt stojącej kobiety, ok. 1915

olej, tektura, 35 x 17 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J Malczewski