Nr katalogowy: 249

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 249

Jamnik artysty, 1905

olej, tektura, 30 x 35,5 cm;
sygn. z lewej: JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1905