Nr katalogowy: 237

Antoni GRAMATYKA (1841-1922)

Nr katalogowy: 237

Spacer na przedmieściach Krakowa

olej, płótno naklejone na tekture, 32,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: A. Gramatyka