Nr katalogowy: 245

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 245

Faraglioni

olej, płótno, 48 x 70 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski /
( gli Faraglioni sul Capri)