Nr katalogowy: 261

Nr katalogowy: 261

Miniatura - „Portret damy”, 4 ćw. XIX w.

gwasz, kość, 9,5 cm x 7 cm (owal, w świetle oprawy)
sygn. u dołu: S...(nieczytelna);