Nr katalogowy: 264

Nr katalogowy: 264

Miniatura - „Schadzka w alkowie”

4 ćw. XIX w.
gwasz, kość, 8,5 x 6,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Troverer?