Nr katalogowy: 223

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 223

Ułan na koniu, 1934

olej, sklejka, 41 x 3,5 cm
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934