Nr katalogowy: 403

NOËE, XIX w.

Nr katalogowy: 403

Wenus w kąpieli

brąz patynowany, podstawa z czarnego kamienia,
sygn. na podstawie: Noëe; Francja (?), 2. poł. XIX w.