Alfred BARYE (1839-1882)

404
Lew i wąż - tzw. Lew Tuilleries brąz, postument z czarnego kamienia,
sygn. na podstawie: A. BARYE
Cena wywoławcza. 1 800 zł

MYRON - według

405
Dyskobol brąz patynowany, wys. 38,5 cm;
na podstawie napis: Myron
Cena wywoławcza. 2 200 zł

NOËE, XIX w.

406
Żołnierz antyczny brąz, podstawa z czarnego kamienia, wys. 39,5 cm;
sygn. na podstawie: Noëe; Francja (?), 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

407
Głowa króla Jana III Sobieskiego brąz patynowany, wys. 26 cm.
Polska (Warszawa ?), 1900-1939
Cena wywoławcza. 3 800 zł

408
Łucznik brąz patynowany na czarno, wys. 69 cm;sygnowany na podstawie: U. Gemignani / Berlin
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Henri Honoré PLÉ (1853-1922)

409
Hagar z Izmaelem brąz, podstawa z różowego, żyłkowanego marmuru,
sygn.: H.PLE
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

410
Diana brąz patynowany na czarno,
sygn. na podstawie: K. Laszczka
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

412
Król grzechów (Podróż ducha myśli), 1903 brąz patynowany; wys. 63 cm;
sygn. z boku: Boleslaw Biegas/ Podróż/ Ducha Myśli
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Pietro KÜFFERLE (1871-1942),

413
Anachoreta wg Marka ANTOKOLSKIEGO (1843-1902)
alabaster kremowy; wys. 45 cm;
Cena wywoławcza. 7 200 zł

SENTER, XIX w.

414
Popiersie kobiece alabaster, aplikacje z mosiądzu, podstawa
z czarnego kamienia, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Georges van VAERENBERGH (1873-1927)

415
Popiersie kobiece alabaster częściowo malowany złotą farbą,
podstawa z białego marmuru, wys. 16 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

416
Głowa kobiety z kwiatami we włosach (Flora?)
Polska, Henryk Herszel Hochman (1879-1943)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

417
Główka aniołka drewno lipowe polichromowane i złocone; wys. 34 cm.
Małopolska (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Michajło Omeljanowicz GAWRIŁKO (1882 - 1922)

418
Głowa kobieca terakota, wys. 29 cm;
sygn. z boku na szyi cyrylicą: M. GAWRIŁKO
Cena wywoławcza. 19 000 zł

501
Karafka z korkiem Europa Środkowa, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

502
Wazonik Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, ok. 1925.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

503
Koszyczek - kabaret na przystawki Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, 2 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

504
Dzban do wina, secesyjny Austro-Węgry?, w typie szkieł Loetz-Witwe,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

505
Wazonik Francja? 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

506
Wazon - butla Francja, Nancy, wytwórnia Emila Gallé, po 1918.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

507
Wazon z Amazonkami Czechy, Karlovy Vary, wytwórnia Moser, ok. 1925
Cena wywoławcza. 1 200 zł

508
Wazonik z fryzem Amazonek Czechy, Karlovy Vary, wytwórnia Moser,
lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

509
Popielniczka z Amazonkami Czechy, Karlovy Vary, wytwórnia Moser, 1926.
Cena wywoławcza. 900 zł

510
Wazonik z chabrami Francja, Nancy, wytwórnia Braci Daum,
ok. 1910-1915.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

511
Bomboniera z pokrywką Francja, Nancy, wytwórnia Emila Gallé, ok. 1910
Cena wywoławcza. 2 800 zł

512
Wazon z makami Niemcy, Weisswasser, Vereinigte Lausitzer
Glaswerke - Arsall; 1918-1929
Cena wywoławcza. 3 000 zł

513
Ptaszek Miśnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

514
Byk Ćmielów, proj. Wincenty Potacki 1962,
lata 70./80. XX w.
Cena wywoławcza. 380 zł

515
Leżąca kotka Ćmielów, proj. Mieczysław Naruszewicz (projektant
Instytutu Wzornictwa Przemysłowego) 1958,
lata 60./70. XX w.
Cena wywoławcza. 320 zł

516
Talerz serwisowy z bukietem z makiem Polska, Korzec, 1 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

517
Talerz z bukietem z różą Śląsk, Prószków Śląski, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

518
Talerz serwisowy z dekoracją kwiatową Polska, Baranówka, lata 1805-1825
Cena wywoławcza. 1 700 zł

519
Para naczyń huculskich: dzbanuszek i puszka
Pokucie, XX w.- okres powojenny
Cena wywoławcza. 900 zł

520
Wazon huculski Pokucie, Kosów, Paulina lub Grzegorz Cwiłyk,
2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

521
Wazka huculska Pokucie, Kosów, Grzegorz lub Paulina Cwiłyk,
lata 20.- 30.XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

522
Talerz dekoracyjny z groteską i sceną istoriato w lustrze;
Włochy, Pesaro, Anonymous Society Molaroni i C,
XIX/XX w.?
Cena wywoławcza. 5 000 zł

523
Wazon z ptakami z gałązką Warszawa, wytwórnia ceramiki Andrzeja Wojnackiego
i Kazimierza Czechowskiego, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

524
Wazon dekoracyjny z plastyczna dekoracją i miniaturą: Odpoczynek Diany
Niemcy, Sitzendorf, Sitzendorfer Porzellanmanufaktur
Alfred Voigt AG, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

525
Płaska patera (na tort) z rzutami kwiatowymi;
Miśnia, XX w. - okres powojenny?
Cena wywoławcza. 900 zł

526
Serwis obiadowy Sanssouci, z dekoracją kwiatową;
Niemcy, koncern Rosenthal, Selb,
lata 40./50. XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

527
Komplet tete- a- tete, z dekoracją kwiatową;
Niemcy, Marktredwitz, fabryka porcelany F. Thomas,
okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 900 zł

528
Talerz dekoracyjny z portretem Nicolasa Rutsa wg Rembrandta;
Holandia, Delft, firma ceramiczna De Porceleyne Fles
v/h Joost Thooft & Labouchere, XX w. (1 ćw. XX w.?)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

529
Patera z reliefowym ornamentem kwiatowym Niemcy, fabryka Rosenthala, Selb,
1936
Cena wywoławcza. 700 zł

530
Talerz serwisowy z bukietem z tulipanem Polska, Korzec, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

531
Zestaw deserowy Fryderyka - dla dwu osób Śląsk, Wałbrzych, fabryka porcelany Karla Kristera,
okres przynależności do koncernu Rosenthala,
lata 1935-1945.
Cena wywoławcza. 900 zł

532
Wazonik ze złoconymi gałązkami kwiatowymi;
Miśnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

601
Komplet do kawy i herbaty Anglia, Sheffield, firma Lewis, Rose and Co,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

602
Taca prostokątna Niemcy, Pforzheim, Gebrüder Hepp,
lata 50.-60. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł