Nr katalogowy: 258

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 258

Róże w wazonie i porcelanowy talerzyk

olej, tektura, 34 x 48 cm;
sygn. z lewej: a. Karpiński.
ok. 1946