Nr katalogowy: 250

Józef PUACZ (1863-1927)

Nr katalogowy: 250

Portret damy w kapeluszu z woalką, 1889

olej, płótno dublowane, 53,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: J. Puacz/ Monachium