Nr katalogowy: 243

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 243

Wnętrze dworku, ok. 1930

olej, tektura, 46 x 35 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA