Nr katalogowy: 237

Waldemar FLAIG (1892-1932)

Nr katalogowy: 237

Jezioro Bodeńskie, ok. 1920

olej, tektura, 34 x 44 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: Flaig