Nr katalogowy: 266

Jan KUŚMIDROWICZ (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 266

Las siewierski, ok. 1915

olej, karton, 35 x 52 cm,
sygn. p. d.: Jan Kuśmidrowicz