Nr katalogowy: 238

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 238

Pejzaż, 1931

olej, tektura, 22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Borysowski 931