Nr katalogowy: 271

Malarz nieokreślony, włoski, XVIII w.

Nr katalogowy: 271

Toaleta Wenus

olej, płótno dublowane, 38 x 32 cm;
na odwrocie nalepka z ok 1900 r,
z antykwariatu J. Rorke & Sons, Londyn;