Nr katalogowy: 264

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 264

Wiejski skrzypek, 1912

olej, płótno naklejone na tekturę, 37 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912