Nr katalogowy: 276

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841-1905)

Nr katalogowy: 276

Matka Boska Królowa Polski, 1895

olej, płótno, 55 x 37 cm;
sygn. l. d.: Mal Walery Eliasz/ Radzikowski