Nr katalogowy: 257

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 257

Martwa natura, 1962?

olej, płótno, 54 x 82,5 cm;
Na odwrocie napis autorski? 40/ 62