Alicja WAHL (ur. 1932)

319
Kobieta w trawie, 1986 olej, tektura, 63,5 x 48 cm;
sygn. u dołu: A. WAHL 86 Maj
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (ur. 1924)

320
Ciało II, 1982 olej, płótno, 69,5 x 54,7 cm;
sygn. i opisany na krośnie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Tomasz SŁUPSKI

321
Magik akryl, płótno, 140 x 140 cm
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

322
Tyniec, 2009 olej, płótno, 54,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: TYNIEC / 2009 / E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

323
W stawiku rybnym, 2009 tempera żółtkowa, papier, 56 x 76 cm;
sygn. p. d.: J. Modzelewski 2009
Cena wywoławcza. 9 700 zł

Rafał KOWALSKI (ur. 1973)

324
Bez tytułu, 2004 olej, pasta woskowa, płótno, 130 x 188 cm;
sygn. na odwrocie: 2004 / RAFAŁ KOWALSKI
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

325
Czaszka, 1997 olej, płótno, 80,5 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / maj '97 / czaszka
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

326
Przestrzeń logiczna obrazu K, 2002 olej, płótno, 150 x 150 cm;
sygn. na odwrocie.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

327
Niechętne wysiadywanie, 1975 ołówek, tusz, akwarela, gwasz, papier, 29 x 42 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

328
Dziewczyna i ptak, 1975 olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: KMikulski/ .../ 1975 Kraków
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Tadeusz KALINOWSKI (1909-1997)

329
Kompozycja geometryczna olej, sklejka, 57 x 55 cm;
sygn. na odwrocie: T. KALINOWSKI
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

330
VIII-86, 1986 akryl, płyta, 56 x 56 cm;
sygn. na odwrociu: Krystyn Zieliński “VIII 86"
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

331
Sen o Kazimierzu M, 1993 technika własna, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Zdzisław STANEK (1925 - 1996)

332
Obrazo-forma: Owad I, 1976 relief, akryl, drewno, metal, pleksi,
płyta pilśniowa, 80 x 50 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

333
Kapliczka domowa, 1990 forma przestrzenna, technika własna, wys. 41 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 14 500 zł

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

334
Krajobraz, 1963 olej, płótno, 139 x 149,5 cm;
sygn. na odwrocie: B. SZUBIŃSKA / KRAJOBRAZ
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

335
Żywioły XXXIII, 1982 olej, płótno, 61,5 x 50,5 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

336
Kompozycja rytmiczna, 2010 olej, płótno, 30 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2010
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

337
Objawienie 1, 1978 olej, płótno, 97,5 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Allan RZEPKA (ur. 1940)

338
Symbol XIX. Chusta, 1982 olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. pośrodku: Allan 1982/ 8.12
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

339
Projekt okładki do "Fraszek" akryl, płótno, 35 x 28,2 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WAŁKUSKI
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1957)

340
Ifigenia na Taurydzie olej, płótno, 29 x 51 cm;
sygn. p.d.: Olbinski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Alfred ABERDAM (1894 - 1963)

341
Tańczące postacie, 1959 olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959)
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

342
Kolorowe plakaty, 1977 olej, płótno, 65 x 78 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

343
Autoportret z gitarą, lata 50. XX w. olej, płótno, 92 x 65 cm
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

344
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970 olej, płótno, 81 x 54 cm; sygn. l. d.: J. Cybis;
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Aleksander LASZENKO (ur. 1978)

345
Bez tytułu, 2000 olej, płótno, 60 x 81,5 cm;
sygn. na odwocie: ALEKSANDER LASZENKO 2000 r.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Janusz MARCINIAK (ur. 1954)

346
Dom na Kazimierzu w Krakowie, 2003 akryl, papier naklejony na płytę pilśniową, 28 x 17,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Benon LIBERSKI (1926-1983)

347
Martwa natura z marchewką, 1976 olej, tektura, 41,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: 76/ B
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Ryszard SEKUŁA (ur. 1948)

348
Bez tytułu olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. p. g.: RSekuła
na odwrocie: R. SEKUŁA oraz lirera R w kółku
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

349
Zapach magnolii, 1999 olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: 1999/ Stasys
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

350
Kwiatek w doniczce, ok. 1960 olej, płótno, 65 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: MAREK ŻUŁAWSKI
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)

351
Mim, 2009 olej, płótno, 75 x 96 cm;
sygn. u dołu: Z 09 (w pionie)
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Eugeniusz WOLSKI TUKAN (ur. 1928)

352
Martwa natura technika mieszana, tektura, 22,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: X / tukan / X
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

353
Ogród gwasz, papier, 49 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb Maciejewski 28.IX 1984
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

354
Góry we mgle, 2003 olej, płótno, 74 x 91 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

355
Fabryka, 1937 olej, płótno, 47 x 67 cm;
na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

356
Cerkiew, 1971 olej, deska, 30 x 20 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

357
Domek - z cyklu "Schronienia", 2011 technika własna, płótno, deska, 54 x 64,5 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski 2011
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

358
Czerwona świeczka, 2010 olej, akryl, 100 x 110 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

359
Ogród niepielony, 1992 olej, płótno, 73,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Narzyński 1992
Cena wywoławcza. 5 500 zł