Alicja WAHL (ur. 1932)
Nr katalogowy319
Kobieta w trawie, 1986
olej, tektura, 63,5 x 48 cm;
sygn. u dołu: A. WAHL 86 Maj
sygn. u dołu: A. WAHL 86 Maj
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy323
W stawiku rybnym, 2009
tempera żółtkowa, papier, 56 x 76 cm;
sygn. p. d.: J. Modzelewski 2009
Cena wywoławcza.
9 700 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Nr katalogowy325
Czaszka, 1997
olej, płótno, 80,5 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / maj '97 / czaszka
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Nr katalogowy327
Niechętne wysiadywanie, 1975
ołówek, tusz, akwarela, gwasz, papier, 29 x 42 cm
(w świetle oprawy)
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Tadeusz KALINOWSKI (1909-1997)
Nr katalogowy329
Kompozycja geometryczna
olej, sklejka, 57 x 55 cm;
sygn. na odwrocie: T. KALINOWSKI
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Nr katalogowy331
Sen o Kazimierzu M, 1993
technika własna, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Nr katalogowy333
Kapliczka domowa, 1990
forma przestrzenna, technika własna, wys. 41 cm;
na odwrocie napis autorski
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
14 500 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Nr katalogowy335
Żywioły XXXIII, 1982
olej, płótno, 61,5 x 50,5 cm;
na odwrocie napis autorski
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy337
Objawienie 1, 1978
olej, płótno, 97,5 x 130 cm;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)
Nr katalogowy339
Projekt okładki do "Fraszek"
akryl, płótno, 35 x 28,2 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WAŁKUSKI
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Alfred ABERDAM (1894 - 1963)
Nr katalogowy341
Tańczące postacie, 1959
olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959)
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy343
Autoportret z gitarą, lata 50. XX w.
olej, płótno, 92 x 65 cm
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Aleksander LASZENKO (ur. 1978)
Nr katalogowy345
Bez tytułu, 2000
olej, płótno, 60 x 81,5 cm;
sygn. na odwocie: ALEKSANDER LASZENKO 2000 r.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Benon LIBERSKI (1926-1983)
Nr katalogowy347
Martwa natura z marchewką, 1976
olej, tektura, 41,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: 76/ B
sygn. l. d.: 76/ B
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy349
Zapach magnolii, 1999
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: 1999/ Stasys
sygn. p. d.: 1999/ Stasys
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)
Nr katalogowy351
Mim, 2009
olej, płótno, 75 x 96 cm;
sygn. u dołu: Z 09 (w pionie)
sygn. u dołu: Z 09 (w pionie)
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)
Nr katalogowy353
Ogród
gwasz, papier, 49 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb Maciejewski 28.IX 1984
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)
Nr katalogowy355
Fabryka, 1937
olej, płótno, 47 x 67 cm;
na odwrocie nalepka
na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)
Nr katalogowy357
Domek - z cyklu "Schronienia", 2011
technika własna, płótno, deska, 54 x 64,5 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski 2011
Cena wywoławcza.
1 800 zł