Nr katalogowy: 339

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Nr katalogowy: 339

Projekt okładki do "Fraszek"

akryl, płótno, 35 x 28,2 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WAŁKUSKI