Nr katalogowy: 334

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

Nr katalogowy: 334

Krajobraz, 1963

olej, płótno, 139 x 149,5 cm;
sygn. na odwrocie: B. SZUBIŃSKA / KRAJOBRAZ