Nr katalogowy: 324

Rafał KOWALSKI (ur. 1973)

Nr katalogowy: 324

Bez tytułu, 2004

olej, pasta woskowa, płótno, 130 x 188 cm;
sygn. na odwrocie: 2004 / RAFAŁ KOWALSKI