Nr katalogowy: 336

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 336

Kompozycja rytmiczna, 2010

olej, płótno, 30 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2010