Nr katalogowy: 338

Allan RZEPKA (ur. 1940)

Nr katalogowy: 338

Symbol XIX. Chusta, 1982

olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. pośrodku: Allan 1982/ 8.12