Nr katalogowy: 348

Ryszard SEKUŁA (ur. 1948)

Nr katalogowy: 348

Bez tytułu

olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. p. g.: RSekuła
na odwrocie: R. SEKUŁA oraz lirera R w kółku