Nr katalogowy: 354

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 354

Góry we mgle, 2003

olej, płótno, 74 x 91 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI