Nr katalogowy: 322

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 322

Tyniec, 2009

olej, płótno, 54,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: TYNIEC / 2009 / E. DWURNIK