Nr katalogowy: 328

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

Nr katalogowy: 328

Dziewczyna i ptak, 1975

olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: KMikulski/ .../ 1975 Kraków