Nr katalogowy: 357

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 357

Domek - z cyklu "Schronienia", 2011

technika własna, płótno, deska, 54 x 64,5 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski 2011