Nr katalogowy: 350

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

Nr katalogowy: 350

Kwiatek w doniczce, ok. 1960

olej, płótno, 65 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: MAREK ŻUŁAWSKI