Nr katalogowy: 341

Alfred ABERDAM (1894 - 1963)

Nr katalogowy: 341

Tańczące postacie, 1959

olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959)