1
Miś - zabawka z aksamitu w kilku kolorach: beżowym, różowym, brązowym i zielonawym; Anglia? lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł

2
Miś - zabawka z jasnożołtego pluszu o długim włosie; łapki podszyte beżową skórką; Niemcy?, firma Steiff? lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł

3
Miś - zabawka (mruczący) z żołtego pluszu; łapki podszyte różową flanelką; oczy szklane, miodowo-czarne; Niemcy? firma Steiff? lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł

4
Piłka do gry w futbol pamiątkowy egzemplarz z eliminacji do Mistrzostw Świata 1974, z autografami piłkarzy z reprezentacji polskiej
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jerzy Benedykt DORYS

101
Portret Jana Bułhaka, 1950 fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 29,5 cm; sygn. l.d.: BJDorys (ołowkiem),
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jerzy Benedykt DORYS

102
Portret Konstantego I. Gałczyńskiego fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 29,5 cm; sygn. l.d.: BJDorys (ołowkiem),
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan BUŁHAK (1876-1950)

103
Fotografie dworku, l. 20.? XX w. 2 fotografie czarno-białe, papier na tekturce, 9,5 x 15 cm oraz 10,5 x 16,5 cm; p.d. tłoczone pieczęcie autorskie
Cena wywoławcza. 1 700 zł

L. BARANOWSKI (1786-1950)

104
Zestaw fotografii dokumentujących pobyt Józefa Piłsudskiego w Druskiennikach, z lat 1924, 1926 i 1929
Cena wywoławcza. 8 500 zł

105
Pamiątkowy album fotograficzny, Lwów, 1925 album pamiątkowy, zawierający 16 czarno-białych fotografii portretowych (ok. 8 x 5 cm)
Cena wywoławcza. 400 zł

Józef ROSNER (1892-1971)

106
Portret żony, 1927 fotografia czarno-biała, tonowana, papier na tekturce, 23 x 17 cm (odbitka), sygn. i dat. p.d. na tekturce (ołowkiem): Rosner /1927
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan BUŁHAK (1876-1950)

107
Kościoł Misjonarzy- Wilno, 1914 fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturce, 16,3 x 10,2 cm (odbitka); p.d. (na odbitce) tłoczona pieczęć autorska
Cena wywoławcza. 700 zł

Jan BUŁHAK (1876-1950)

108
Putta, 1914 fotografia czarno-biała, papier na tekturce, 10,3 x 14,3 cm (odbitka), p.d. (na odbitce) tłoczona pieczęć autorska
Cena wywoławcza. 700 zł

Jan BUŁHAK (1876-1950)

109
Dwa pejzaże zimowe, l. 20. ? XX w. 2 fotografie czarno-białe, papier na tekturce, 9,5 x 16,5 cm oraz 7 x 15,5 cm; na większej z nich p.d. tłoczona pieczęć autorska
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jerzy Benedykt DORYS

110
Portret Jadwigi Smosarskiej, l. 30. XX w fotografia czarno-biała, brom, papier, 17 x 11,5 cm; sygn. p.d.: BJDorys (negatywowo)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jerzy Benedykt DORYS

111
Portret Juliana Tuwima, 1950 fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 29,5 cm; sygn. p.d.: Dorys (ołowkiem)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jerzy Benedykt DORYS

112
Portret Mai Berezowskiej, ok. 1932 fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 29,5 cm; sygn. l.d.: Dorys (ołowkiem) oraz pieczątka autorska
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

113
Erotyk - z cyklu: 347 Gravures - no 313 akwaforta, papier, 15 x 20 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Picasso
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Marc CHAGALL (1887 - 1985)

114
Scena animalistyczna sucha igła, papier, 29 x 24 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Marc Chagall; l. d.: 26 (ołowkiem) oraz sygn. l. d.: na płycie: Chagall
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

115
Minotaur z kielichem i młoda kobieta [Minotaure, une coupe a la Main et jeune Femme] akwaforta, papier, 19 x 26 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Picasso
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Marc CHAGALL (1887 - 1985)

116
Paris Bouquet litografia barwna, papier, 50,5 x 39,5 cm; sygn. p. d.: ołowkiem: Marc Chagall; opis. l. d.: śpreuve de collaboration V/V
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

117
Sosna litografia, papier, 47 x 29 cm (odcisk kamienia)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

118
Dąb Rogaliński litografia, papier jasnoszary, 46,5 x 37,8 cm; sygn. p. d. pod obrazem: L. Wyczoł 1924, l. d. 6/L Tusz Kreda (ołowkiem)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

119
Suchy las litografia, papier, 27 x 36,5 cm; sygn. p. d. pod obrazem: L.Wyczoł 1922;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

120
Autoportret, 1908 autolitografia kredką, papier kremowy, 38 x 46 cm; sygn. p. d.: L.Wyczoł 908 (ołowkiem).
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

121
Autoportret II, 1940 drzeworyt, papier bibułkowy, 28 x 21,5 cm (odcisk płyty); sygn. pod ryc. p. d.: WW (ołowkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Roman KOCHANOWSKI (1857 - 1945)

122
Łąka o zmierzchu węgiel, biała kredka, papier, 27,3 x 21 cm; sygn. l. d.: R.Kochanowski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Marian KRATOCHWIL (1906 - 1997)

123
Don Kichot I Sancho Pansa akwaforta, sucha igła, papier, 36,6 x 49,5; sygn. p. d.: Marian Kratochwil, l. d.: Warszawa 1936
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)

124
Kanał piński na Polesiu I [Krajobraz z konnym zaprzęgiem na mostku], 1899 sucha igła, papier, 13,8 x 19,9 cm [odcisk płyty]; sygn. p. d.: Pankiewicz 1899 [na płycie]
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

125
Wenecja - Deszcz [ z teki "Dzeworyty"], 1925 drzeworyt, papier, 13 x 17,2 cm [odcisk klocka];
Cena wywoławcza. 1 300 zł

126
Rue de la Boucherie w Caudebec en Caux [Zaułek z bawiącymi się dziećmi], 1907; akwaforta, papier żeberkowy
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan RUBCZAK (1884 - 1942)

127
Stare Rouen - Pasaż Petite-Salu w Rouen akwaforta, papier, 23,5 x 17,5 cm (odcisk płyty); sygn. pod ryc. p. d.: Jan Rubczak (ołowkiem);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

128
Katedra Wawelska litografia , papier, 63 x 49 cm; sygn. p. d.: LWyczołkowski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Antoni UNIECHOWSKI (1903 - 1976)

129
Miguel de Cervantes. tusz, piórko, gwasz, 17 x 15,5 cm; sygn. p. d.: AU
Cena wywoławcza. 800 zł

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

130
Portret ojca artystki ołowek, papier, 22 x 16,5 cm; sygn. p. d.: Zofia Stryjeńska / 1918
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Michał STAŃKO (1901 - 1969)

131
Autoportret ołówek, papier, 10,2 x 8,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: MS. / 954 (ołowkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

132
Akt ołówek, papier, 28,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stanisław CHLEBOWSKI (1835 - 1884)

133
Kobieta w stroju wschodnim ołówek, papier, owal - 18 x 14 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: St. Ch. / 1879. (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Feliks TOPOLSKI (1907 - 1989)

134
Wyścigi konne tusz, papier, 32 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Feliks Topolski
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

135
Widok na bramę Floriańską w Krakowie kredka, papier, 19,8 x 31,7 cm; sygn. l. d.: SKamocki (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 700 zł

UNIECHOWSKI ANTONI (1903 - 1976)

136
Scena z jednorożcem piórko, tusz lawowany, papier, 28 x 38 cm ( w świetle oprawy); sygn. p.d.: A U
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

137
Szkice ogrodu tusz lawowany, papier, 21,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Józef BRANDT (1841 - 1915)

138
Scena historyczna ołowek papier, 20,56 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Stanisław GIBIŃSKI (1882 - 1971)

201
Para pastuszków akwarela, papier, 34,5 x 50 cm; sygn. p. d.: S. Gibiński
Cena wywoławcza. 4 500 zł

202
Scena z jednorożcem akwarela, tusz, papier, 60 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: A U
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Nikifor KRYNICKI (1895 - 1968)

203
Pejzaż z domem gwasz, papier, 21 x 14 cm (w świetle oprawy); u dołu napis autorski: KRENICAWIESSEŁOWRENK
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Władysław STACHOWICZ (1911 - 1979)

204
Wnętrze pałacu z Amorkiem trzymającym kandelabr; akwarela, papier, 33 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wł. Stachowicz
Cena wywoławcza. 2 500 zł

205
Wnętrze pałacu w Wilanowie akwarela, papier, 48,5 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wł. Stachowicz
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

206
Dworek olej, tektura, 17 x 24 cm; sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza. 5 000 zł