811
Kredens w stylu secesji geometrycznej Konstrukcja - sosna, dębina; fornir - palisander; intarsje - brzoza; Europa Zachodnia (Austria lub Niemcy?), ok. 1900-1905
Cena wywoławcza. 26 500 zł

812
Stół w stylu późnego Ludwika Filipa Konstrukcja - dębina, orzech; fornir - orzech; 71,8 x 132,8 x 85 cm. Europa Środkowa, ok. 1880 - 1890
Cena wywoławcza. 3 800 zł

813
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - olcha, sosna; fornir - orzech; 143 x 94,5 x 62,5 cm. Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1860- 1880.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

814
Szafka w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna, fornir - mahoń; 142 x 70,5 x 33 cm. Europa Środkowa, Niemcy lub Polska, ok. 1800
Cena wywoławcza. 6 500 zł

815
Szafka w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 141,4 x 64,6 x 47 cm. Europa Środkowa, Polska, ok. 1830-1835
Cena wywoławcza. 9 000 zł

816
Stolik pomocniczy w stylu modernistycznym; 63,2 x 70,2 x 71 cm. Skandynawia, ok. 1960
Cena wywoławcza. 2 900 zł

817
Kufer klasycystyczny wiejski Konstrukcja- sosna; okucia - stal kuta; 60,7 x 115 x 61 cm. Polska Centralna, 1 poł . XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

818
Sekretera w stylu klasycystycznym Konstrukcja - dębina, buczyna; orzech; 143 x 97,5 x 39 cm. Niemcy (?), pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

819
Stół w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, dębina; fornir - palisander; intarsje - bukszpan (?); Europa Środkowa, Niemcy ?, ok. 1850
Cena wywoławcza. 15 000 zł