Nr katalogowy: 119

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 119

Suchy las

litografia, papier, 27 x 36,5 cm; sygn. p. d. pod obrazem: L.Wyczoł 1922;