Nr katalogowy: 204

Władysław STACHOWICZ (1911 - 1979)

Nr katalogowy: 204

Wnętrze pałacu

z Amorkiem trzymającym kandelabr; akwarela, papier, 33 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wł. Stachowicz