Nr katalogowy: 205

Władysław STACHOWICZ (1911 - 1979)

Nr katalogowy: 205

Wnętrze pałacu w Wilanowie

akwarela, papier, 48,5 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wł. Stachowicz