511
Kufelek szkło bezbarwne, lazura miedziowa, rytowane; Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

512
Akt tańczącej Niemcy, Bahnhof - Selb (Bawaria), Rosenthal, połowa lat 30.XXw.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

513
Kobziarz Niemcy, Selb (Bawaria), Rosenthal, lata 20. XX w., model Michaela E. Beyrera z 1913.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

514
Grupa alegoryczna - mocujące się amorki; Niemcy, Turyngia - Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Greiner & Holzapfel? pocz. XIX w.?
Cena wywoławcza. 1 800 zł

515
Wazon ceramiczny z gałazkami dębu Wyrób autorski, w typie wyrobów pracowni Wacława Bębnowskiego (1865 - 1945) lub jego uczniów - rej. Raciążka, XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

516
Wazon huculski Pokucie, warsztat ludowy, okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 1 400 zł

517
Bukietiera - tulipaniera - z miniaturą z żaglowcem; Niemcy, naśladownictwo Höchst, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

518
Zestaw deserowy z fioletowymi bratkami Nieokreślona wytwórnia środkowoeuropejska, XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

519
Paterka - kabaret - z dekoracją kwiatową; Niemcy, Bonn, fabryka fajansu Franza Antona van Mehlem, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

520
Waza z barwnymi miniaturami z ptactwem Anglia, Derby?, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

521
Wazon z alegorią Ognia - z serii: Cztery żywioły; Miśnia, model Johanna J. Kaendlera z lat ok.1741-47; realizacja: XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

522
Serwis obiadowy Maria, z pastelową dekoracją kwiatową; Niemcy, Selb (Bawaria), Rosenthal, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 4 900 zł

523
Serwis do kawy z bratkami Śląsk, Wałbrzych (Waldenburg), fabryka porcelany Carl Tielsch und Co. AG, okres międzywojenny (lub do 1945)
Cena wywoławcza. 2 700 zł

524
Waza balaskowa z kopulastą pokrywą zdobiona postaciami w pejzażu; Niemcy (?), niesygn.; XVIII w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

525
Waza balaskowa z pokrywą zwieńczoną figurką lewka fo; Chiny, XIX-wieczne naśladownictwo porcelany mingowskiej
Cena wywoławcza. 6 500 zł

601
Cukiernica neobarokowa plater na miedzi częściowo złocony; Warszawa, firma Józefa Frageta, 1851
Cena wywoławcza. 3 500 zł

602
Dzbanek do wina Niemcy, Geisslingen, Württembergische Metallwarenfabrik, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

603
Cukiernica secesyjna Niemcy, Geisslingen, Württembergische Metallwarenfabrik, ok. 1900
Cena wywoławcza. 2 000 zł

604
Taca art deco plater; dł. 59 cm, szer. 38 cm. Paryż, Louis Coignet (czynny1889-1928), ok. 1920
Cena wywoławcza. 2 000 zł

605
Cukiernica art deco Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowych "Józef Fraget", projektant Julia Keilowa, ok. 1938
Cena wywoławcza. 3 500 zł

606
Cukiernica art deco metal srebrzony; Warszawa, firma Br. Henneberg, 1937
Cena wywoławcza. 1 200 zł

607
Tacka na wizytówki w stylu secesyjnym Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik, XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

608
Talerz dekoracyjny w stylu secesyjnym stop metali srebrzony; Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik, XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

609
Naczynie na kawior Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

610
Torebka balowa srebro pr. 800; dł. 29,6 cm, szer. 16 cm; waga 290 g. Niemcy, lata 20-30 XX w
Cena wywoławcza. 1 000 zł

611
Wazon srebro pr. 800; wys. 25,5 cm, średn. 11,2 cm; waga 340 g. Düsseldorf, Vereinigte Silberwarenfabrik (zał. w 1899 r.), ok.1920.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

612
Zestaw 12 łyżeczek do kawy w etui srebro pr. 800 złocone; Dusseldorf, Vereinigte Silberwarenfabrik (zał. 1899), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

613
Solniczka Warszawa, firma Karola Malcza (1828 -1864), spadkobiercy do 1939), lata 30-40. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

614
Para solniczek z łyżeczkami kościanymi srebro pr. 3; kość; waga 35 g. Warszawa, lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

615
Zestaw 12 łyżeczek do herbaty w etui srebro pr. 1 z głowa Minerwy; waga 204 g. Paryż, Louis Coignet (czynny1889-1928), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

616
Filiżanka ze spodkiem srebro złocone pr. 84, waga 203 g; Moskwa, 1859, złotnik Andrej Wekman (czynny ok. 1860-1884), probierz I..Awdiejew
Cena wywoławcza. 3 500 zł

617
Cukiernica srebro pr. 12, waga 596 g. Warszawa, złotnik Józef Götz (czynny w Warszawie po 1781), k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

618
Cukiernica srebro pr. 800; waga 437 g. Szwajcaria, Bazylea, Ulrich II. Sauter (czynny 1884-1924), k . XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

619
Papierośnica srebro pr. 84, wnętrze złocone, Petersburg, zapewne Paul Fredrik Solman (czynny od 1867 do 1898), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

620
Imbryk do herbaty z siteczkiem do parzenia; srebro pr. 800; waga 552 g. Niemcy, lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

621
Paterka srebro pr. 12; waga 427 g. Warszawa, złotnik Ludwik Nast, lata 30-40. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

622
Lampka chanukowa srebro pr. 84; waga 470 g. Warszawa, złotnik Antoni Riedel, probierz Józef Sosnkowski, 1881
Cena wywoławcza. 7 700 zł

623
Para wazek z nakrywkami srebro pr. 830; waga 1650 g. Sztokholm, inicjały złotnika GM, 1853
Cena wywoławcza. 12 000 zł

624
Taca prostokątna srebro; dł. 68 cm, szer. 43 cm; waga 1919 g. Berlin, probierz J.W.D. Friedrich, 1854 - 1860
Cena wywoławcza. 8 500 zł

625
Para świeczników srebro; wys. 25 cm, szer. 8,5 cm; Wrocław, złotnik Carl Friedrich Korok (czynny 1835-58), 1839 - 1849
Cena wywoławcza. 8 000 zł

626
Komplet do kawy i herbaty srebro pr. 925 sterling, waga 2350 g. USA, Providence, firma Gorham Manufacturing Co. (zał. w 1865), 1903
Cena wywoławcza. 12 000 zł

627
Kowsz srebro pr. 84; waga 244 g. Moskwa, Iuka Chajmowicz Łozinski (czynny 1882 - 1908), probierz A.Romanow, 1894
Cena wywoławcza. 12 500 zł

628
Buliera srebro; waga 2743 g. Stuttgart, złotnik Eberhard Sick (czynny od 1763 do ok. 1810), ok. 1800; nakrywka - Szwecja, 1789
Cena wywoławcza. 9 500 zł

629
Cukiernica skrzynkowa srebro pr. 84; waga 730 g. Warszawa, Karol Filip Malcz, lata 30.- 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

630
Patera art deco srebro pr. 3; wys. 6,8 cm, średn. 35; waga 600 g. Lwów, lata 20.-30 XX w
Cena wywoławcza. 3 700 zł

631
Komplet do herbaty z tacą srebro pr. 800; waga ok. 4600 g. Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

632
Teryna neorokokowa z nakrywą srebro pr. 935; wys. 28 cm, waga 3560 g. Hiszpania ?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

633
Paterka srebro pr. 13, szkło dmuchane, szlifowane, farby emaliowe, złocenia; Niemcy, poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł