Nr katalogowy: 202

UNIECHOWSKI ANTONI (1903 - 1976)

Nr katalogowy: 202

Scena z jednorożcem

akwarela, tusz, papier, 60 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: A U