Nr katalogowy: 123

Marian KRATOCHWIL (1906 - 1997)

Nr katalogowy: 123

Don Kichot I Sancho Pansa

akwaforta, sucha igła, papier, 36,6 x 49,5; sygn. p. d.: Marian Kratochwil, l. d.: Warszawa 1936