Nr katalogowy: 115

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

Nr katalogowy: 115

Minotaur z kielichem i młoda kobieta

[Minotaure, une coupe a la Main et jeune Femme] akwaforta, papier, 19 x 26 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Picasso