17 grudnia 2019

Zachęcamy do składania ofert na dostępne obiekty!

Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

(urlop w dniach 23.12.2019 - 02.01.2020)

zobacz regulamin aukcji

MAREK AŁASZEWSKI (UR. 1942)

1337
Bez tytułu olej, płótno; 60,3 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: M Ałaszewski;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

EUGENIUSZ WANIEK (1906-2009)

1338
Obrońcy Westerplatte, 1967-1976 olej, płótno; 81,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eug.Waniek / 76;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Alicja WRÓBLEWSKA

401
Bez tytułu, 2018 papier Epson Enhanced mat, wydruk cyfrowy; 100 x 70 cm,
99 x 65,5 cm (w świetle ramy).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Dorota BUCZKOWSKA (ur. 1971)

402
Bez tytułu, z cyklu: Łaskotanie podniebienia, 2013 olej, płótno; 130 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Dorota Buczkowska / 2013
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Adam WSIOŁKOWSKI (ur. 1949)

403
Zjawisko XII, 2002 olej, akryl, płótno; 50 x 50 cm;
opis autorski na odwrocie: ADAM WSIOŁKOWSKI / "ZJAWISKO
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

404
Schody, 2015 olej, płótno; 120 x 180 cm;
opisane na odwrocie: WIKTOR / DYNDO / SCHODY / 120 X 180 / OLEJ PŁÓTNO / 2015.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Paweł Franciszek JASKUŁA (ur. 1993)

405
Supreme I, 2017 akryl, olej, płótno; 15 x 15 cm;
na odwrocie na ramie stempel autorski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Wladyslaw KUFKO (ur. 1955)

406
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l d.: KUFKO;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Marian BARTCZAK (ur. 1945)

407
Pogłosy 3, 2015 technika mieszana, płótno; 160 x 85 cm;
opisany na odwrocie: MBARTCZAK / Tak? 2015 / Pogłosy 3 / technika / mieszana / płótno /
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

408
Spatium Areas II, 2016 technika mieszana, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: MAREK PALUCH / "SPATIUM AREAS II" 2016 / MIX MEDIUM/PK.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł

Paweł SZADKOWSKI (ur. 1957)

409
Niebo, z cyklu: Tryptyk Jasności, 2014 płaskorzeźba, drewno bukowe barwione i srebrzone płatkowo; 51 x 88 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: TRYPTYK JASNOŚCI / NIEBO / P. Szadkowski 2014.
estymacja: 15 500 - 20 000 zł

Anna MALIKOWSKA (ur. 1985)

410
Counsel, 2015 akryl, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: A.MALIKOWSKA.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

411
Nautilus, 2019 akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "NAUTILIUS" 2019 / B. JARMOLIŃSKI.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Hanna KUR (ur. 1994)

412
Ogród ornamentalny VIII, 2019 litografia, papier; 86 x 86 cm;
sygn., dat. i opisany: "Ogród ornamentalny IV" / linoryt /
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Aleksandra SUPIŃSKA (ur. 1989)

413
Lizbona, 2015 sitodruk, papier; 77 x 142 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: Lizbona / sitodruk 3/4 / Aleksandra Supińska / 2015. (ołówkiem).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Rafał STĘPNIAK (ur. 1953)

414
Bez tytułu, 2017 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Stępniak 2017.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

415
Bez tytułu, 2013 olej, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tobis 2013.
estymacja: 8 500 - 11 000 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

416
Nine Etudes About the Man, 2018 akryl, olej, kolaż, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / KASPRZAK; napis l. g.: "Nine etudes about the
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

417
Egg of Wisdom - Fish Bone, 2017 mosiądz polerowany, corian; wys. całkowita: 56 cm, podstawa 26 x 17 cm.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Józef STEC, XX / XXI w.

418
Trybun, 2018 rzeźba w drewnie, polichromowana, opalana (technika autorska);
74,5 x 39 cm; sygn. na spodzie: JÓZEF STANISŁAW / STEC / "TRYBUN"
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Dawid SZYMCZYK (ur. 1993)

419
Skakanka brąz, kamień; 110 x 20 x 25 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

KRZYSZTOF STĘPNIEWSKI

1401
Group 1, 2017 olej, płótno; 120 x 100 cm.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł

MAGDALENA LASKOWSKA (UR. 1985)

1402
Pole Mokotowskie - Ławeczki, 2019 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Pole Mokotowskie - Ławeczki" / 60 x 60 cm, akryl, / 2019 / Laskowska.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 800 zł

SOBECKI TOMASZ

1403
Perspektywa - 4, 1987 fotografia, dibond; 50 x 70 cm;
sygn. i opisana z tyłu
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

SOBECKI TOMASZ

1404
Perspektywa 13, 1987 fotografia, dibond; 50 x 70 cm;
sygn. i opisana z tyłu
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

1405
Monica Belucci, 2018 olej, płótno; 72 x 103 cm;
sygn. l. g.: S.MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Adrian PURGAŁ (ur. 1982)

1406
Forsaken grafika komputerowa, techniki mieszane, papier; 68 x 68cm;
sygn. i opisana u dołu: 4/50 "FORSAKEN" AP Adrian Purgał.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

ROBERT OLSZOWSKI (UR. 1969)

1407
Czas i przestrzeń, 2018 akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Joanna JAKOWLEW-STOŻEK (ur. 1948)

1408
Nad cieniem, 2001 Akryl, płyta; 68,5 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: gmerek artystki / 2001, na odwrocie opisany: "NAD CIENIEM" / 2001 / JOANNA STOŻEK.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

1409
Rozmowa z Vincentem, 2018 olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Żołyniak,
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Kaja SOLECKA (ur. 1974)

1410
Chando, 2019 olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: KAJA SOLECKA;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

1411
Zima, 2019 olej, płótno; 70 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: [znak artysty - inicjał wiązany] / 2019 (w kwadracie) / DAWID ZDOBYLAK / " ZIMA" OLEJ NA PŁOTNIE.
estymacja: 3 200 - 4 000 zł

SPECTRE ART

501
Teddy Bear, 2019 polimer metalizowany, brokat; wys.: 65 cm; rzeźba na drewnianej podstawie: 100 x 29 x 29 x cm;
sygn., i edycja na spodzie na płytce: SPECTRE ART (…) 1/8-2019.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

SPECTRE ART

502
Pantera - biały brokat, 2019 polimer metalizowany, brokat; 76 x 154 cm;
sygn. pod brzuchem; edycja: 1/8, 2019.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Anna DOBOSZ-PISAREK, SPECTRE ART - Kolektyw A

503
Sleipnir, 2014 stal, (gięty, spawany drut stalowy, blacha stalowa); dł.: 270 cm; wys. 190 cm; szer. 70 cm.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Zofia MATUSZCZYK-CYGAŃSKA (1915-2011)

504
Lato, lata 80. XX w. wełna, len; 154 x 140 cm;
sygn. i opisana na wszywce z tyłu: ZOFIA MATUSZCZYK-CYGAŃSKA /
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Bartosz JĘDRZEJEWSKI (ur. 1971)

505
Komoda - model: Kid Roll 4, 2018 dąb wędzony (Räuchereiche), lity, olejowany; 55 x 127 x 50 cm;
sygn. i ed. pod prawą parą nóg; edycja III.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

506
Stół - ława, model: MA, 2018 dąb lity, jasny; 42 x 180 x 45 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

507
Niciak drewno; wys. 61 cm; szer. 61 cm; gł. 36 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

508
Para foteli tapicerowanych tkanina, drewno czernione; wys. 77 cm, szer. 61 cm, gł. 68 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w. [Meble po starannej renowacji].
estymacja: 2 200 - 2 900 zł

509
Fotel wypoczynkowy - bujany szezlong skóra, metal niklowany; dł. 158 cm, szer. 46 cm;
Niemcy (?), 3 ćw. XX w.;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

510
Lampa trójramienna z regulacją wysokości mosiądz polerowany, metal emaliowany; wys. korpusu 163 cm, dł. ramienia. 100 cm;
Włochy, 2 poł. XX w.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

511
Zestaw do mokki porcelana biała, dekoracja natryskowa, różowa, złocenia, zdobienia o geometrycznych formach;
6 filiżanek - wys. 5,5 cm, 6 spodków - średn. 11 cm, dzbanek z nak
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

512
Talerz dekoracyjny - A215, 2018 ceramika szkliwiona (kamionka); średn. 38,5 cm;
na spodzie sygnatura wraz z numerem i znakiem artysty: A215 / [znak artysty] / P.Stachlewski /
estymacja: 700 - 800 zł

Bogusław MIROWSKI, XX / XXI w.

513
Para rzeźb Bachusi - „Nalewaki” do butelek, 1999/2000 blacha srebrna pr. 999, plastik, tworzywo sztuczne; wys. 14 cm (każda);
sygn. na stopach figurek: B. Mirowski (każda).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

1501
Juliusz MARWEG (ur. 1952) Wieczorne sosny, 1987
gobelin, wełna?; 102 x 130 cm;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

1502
Automat do gier tworzywo, plastik, metal; wys. 96 cm, szer. 41 cm, głęb. 37 cm;
Ślady napraw na wierzchu obudowy.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

1503
Para foteli drewno, skóra barwiona, drewno malowane;
w składzie: dwa fotele tapicerowane: wys. 77 cm, szer. 65 cm, gł. 67 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł