Nr katalogowy: 414

Rafał STĘPNIAK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 414

Bez tytułu, 2017

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Stępniak 2017.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł