Nr katalogowy: 513

Bogusław MIROWSKI, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 513

Para rzeźb Bachusi - „Nalewaki” do butelek, 1999/2000

blacha srebrna pr. 999, plastik, tworzywo sztuczne; wys. 14 cm (każda);
sygn. na stopach figurek: B. Mirowski (każda).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł