Nr katalogowy: 402

Dorota BUCZKOWSKA (ur. 1971)

Nr katalogowy: 402

Bez tytułu, z cyklu: Łaskotanie podniebienia, 2013

olej, płótno; 130 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Dorota Buczkowska / 2013
estymacja: 15 000 - 19 000 zł