Nr katalogowy: 404

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

Nr katalogowy: 404

Schody, 2015

olej, płótno; 120 x 180 cm;
opisane na odwrocie: WIKTOR / DYNDO / SCHODY / 120 X 180 / OLEJ PŁÓTNO / 2015.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł