Nr katalogowy: 418

Józef STEC, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 418

Trybun, 2018

rzeźba w drewnie, polichromowana, opalana (technika autorska);
74,5 x 39 cm; sygn. na spodzie: JÓZEF STANISŁAW / STEC / "TRYBUN"
estymacja: 1 800 - 2 400 zł