Nr katalogowy: 403

Adam WSIOŁKOWSKI (ur. 1949)

Nr katalogowy: 403

Zjawisko XII, 2002

olej, akryl, płótno; 50 x 50 cm;
opis autorski na odwrocie: ADAM WSIOŁKOWSKI / "ZJAWISKO
estymacja: 6 000 - 7 500 zł